Balyoz Davası Sona Yaklaşıyor

Balyoz Davasının ilk çıktığı günler , askerin parmakla hedef gösterildiği, ötekileştirildiği günlerdi. Herkesin dilinde , tek bir cümle : " ülke darbeden kurtuldu ". Bugün gelinen noktada ise gerçek şu ki : " Ülke bir grup onurlu askerini haince bir komploda feda etti."

Embed

  1. İşte Dünden Bugüne Balyoz Süreci
  2. Kimsenin ele geçiremediği belgeleri taraf gazetesi ele geçirdi; yayımladı ,sağolsun.
  3. Sözde Balyoz Planını hazırlayan askerlerin sözde ses kayıtları ve planları
  4. CUNTANIN BALYOZ DARBE PLANI
  5. Davanın başladığı günden beri Balyoz Sanıklarının aileleri sessiz çığlık kampanyasıyla tutuklu askerlere destek oldu
  6. Balyoz Süreci  hakkında fikir sahibi olmak daha doğrusu olaya bir de suçlanan insanların gözünden bakmak istiyorsanız bu kitabı okumakta bir fayda var
  7. Balyoz Davası öyle bir gündem yarattı ki , karikatürlere bile konu oldu.
  8. İşte Balyoz Gerçekleri.......
  9. Bugün gelinen noktada Microsoft un yapmış olduğu açıklama davanın kaderini değiştirecek gibi. 2003 te hazırlanan sözde balyoz'un microsoft'un 2007 de çıkardığı " calibria " yazı fontu ile hazırlandığı ortaya çıktı !!!! 
  10. Dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir yönetiminde askeri darbe girişimleri asla ve asla hoş karşılanmaz ve karşılanmamalı. Hele ki mevcut cumhuriyetlerde sözde demokrasi getirme söylemiyle yapılan darbeler ülke demokrasilerinde büyük yaralar açar. Bununla beraber dünyanın hiçbir ülkesinde, ülkesini korumaya çalışan, hayatını ülkesine adamış hiçbir askerine de "darbe teşebbüsünde bulunacak"  iftirası  atılmamalıdır.
Like
Share

Share

Facebook
Google+