Preparaty do depilacji

Embed

 1. Depilacja hollywoodzka
  Depilacja hollywoodzka
 2. Usuwanie zbędnego owłosienia stanowi dzisiaj nie tylko sposób na estetyczny wygląd, ale też na zachowanie higieny osobistej. Producenci kosmetyków do depilacji oferują nam kilka rodzajów preparatów, dzięki którym uzyskamy gładką i piękną skórę.
   Jedną z propozycji są kremy do depilacji. Ich składniki zapewniają szybkie i łatwe pozbycie się włosków. Wystarczy nanieść krem na skórę, odczekać określony czas i szpatułką zebrać krem wraz z usuniętymi włoskami. Takim kosmetykiem jest m.in. Bielenda Vanity. Jeśli mamy skórę wymagającą nawilżania, warto wybrać preparat Bielenda z ekstraktem z aloesu. Wykazuje on działanie kojące. Jeśli stosujemy krem do depilacji po raz pierwszy, zaleca się wykonanie testu uczuleniowego na niewielkiej powierzchni skóry.
   Wosk to dość bolesna metoda usuwania owłosienia. jest to jednak sposób na dokładną depilację. Obecnie popularne są plastry z woskiem, których użycie jest łatwe i szybkie. Poleca się nie tylko wosk do depilacji nóg, ale też preparat do usuwania włosków z twarzy. Takim produktem jest cukrowy wosk Perfecta Epilady. Jeśli chcemy depilować nogi, możemy postawić chociażby na plastry Joanna Sensual, które dopasowują się do kształtu ciała i efektywnie usuwają nawet najmniejsze włoski. Posiadają kojący ekstrakt z rumianku.
   Żel do golenia to propozycja dla kobiet, które stawiają na tradycyjną maszynkę do golenia nóg. Dzięki składnikom żelu możemy zmiękczyć włosy, przez co ich usunięcie będzie o wiele łatwiejsze. Skuteczny żel oferuje Joanna. Preparat Sensual pozwala na komfortowe golenie nóg, pach czy okolic bikini.
 3. Polecam czarne mydło do nabycia w matique.pl

Like
Share

Share

Facebook
Google+