Minecraft do pobrania

Embed

  1. Minecraft: Story Mode jest walką z gatunku epizodycznej przygodówki. Jest dziełem znanego amerykańskiego studia Telltale Games. Miano jest bardzo wyjątkowy, bowiem stworzony został we kooperacji ze studiem Mojang AB odpowiedzialnego za powstanie oryginalnej wersji gry - Minecraft. Akcja gry osadzona znajduje się w świecie gry przyrządzonej właśnie przez szwedzkie pracownia.
    Po kilku latach odkąd premiery pierwotnego tytułu, jaki zyskał sobie przez tenże okres rzesze fanów na całej planecie. Gry do pobrania podsycił wiele branżowych nagród a wyróżnień przynosząc w ten sposób twórcom ogromne dochody. W doniosłej wersji gry jaką istnieje Minecraft bardzo ciężko doszukać się jakiejkolwiek fabuły. Gry do pobrania jednak doskonale zna czołowego bohatera jakim jest Steve oraz przeciwników pojawiających się po zapadnięciu zmroku - np. Endermana. Celem szkoła główna nie było jednak wgłębienie się w fabule zespolonej ze Stevem i kręgiem Minecraft. Gry do pobrania oferowała głównie możliwość eksploracji niekończącego się świata i przeżycia w nim poprzez tworzenie prekursorskich przedmiotów oraz budowania osłonienia. Początek rozgrywki minecraft do pobrania zawsze znajduje się ten sam - zbyt dnia znaleźć schronienie żeby po zapadnięciu zmroku nie zginąć na otwartej dziedziny. Minecraft: Story Mode owe zupełnie odmienna formuła tytułu - pojawiają się odmienni bohaterowie oraz fabuła.
    Odczucia graczy odnośnie nowej produkowaniu są bardzo podzielone. Część jest fanami produkcji Telltale Games, tytułów takich kiedy np. Wolf Emong Us czy całej serii przygód w uniwersum The Walking Dead. Zdania są wydane właśnie ze względu wprowadzenia aż do Minecrafta fabuły. W pionierskiej podstawowej odsłonie gry gracz miał do dyspozycji na oślep generowany gry przeglądarkowe świat, którego ani trochę nie dało się wykopać w całości, gdyż był wytwarzany na bieżąco. Sprawiało to, iż gracze mogli podróżować platforma obywatelska całym świecie nie martwiąc się o niewidzialne opłotki, które mogłyby zakończyć ich wędrówkę. Przez dzień ćwiczyli świat na powierzchni, by po zapadnięciu zmroku kipnąć w stworzone przez siebie kopalnie w poszukiwania skarbów. Minecraft: Story Mode podaje graczom serie pięciu kuponów, które powoli będą dostrzegać przed graczem nowy świat. Dopiero co ten wątek odkrywania widnieje kością niezgody między fanami gry do pobrania Minecrafta i innych gier PC
Like
Share

Share

Facebook
Google+