Майже 7 тисяч українців привітали Шевченка з днем народження у твітері

До 201-ї річниці від дня народження українського поета і художника Тараса Шевченка у багатьох містах України було проведено святкові акції з покладанням квітів та читанням віршів. Міністерство культури та Національна радіокомпанія організували 18-годинний радіомарафон «Шевченко мобілізує!». Користувачі соцмереж теж були у тренді й провели до дня народження поета твітер-шторм, у якому взяло участь майже 7 тисяч шанувальників творчості Шевченка серед, яких політики, журналісти, культурні діячі

  1. Вітати Тараса Шевченка у соціальних мережах почали раніше, ніж почалися офіційні святкові заходи, – 7 березня. Саме тоді було ініційовано твітер-шторм із хештегами #Шевченко, #Шевченко201 та #Шева201.
  2. 9 березня президент України Петро Порошенко у Національному музеї Тараса Шевченка вручив Національні премії імені Тараса Шевченка лауреатам і зазначив, що розвивати культуру особливо важливо в умовах війни. Після чого розмістив на своїй сторінці кілька повідомлень із хештегом #Шевченко201
  3. Вшанували пам'ять поета і долучилися до твітер-шторму також політики, посольства України в різних державах світу, дипломати, культурні діячі та журналісти.
  4. Мітинг пам’яті Шевченка в Сімферополі
  5. В анексованому Криму шанувальники творчості Тараса Шевченка вийшли вшанувати його пам’ять у Сімферополі. Там близько 50 активістів із квітами і прапорами прийшли до погруддя поета, де трьох із них затримала російська поліція.
  6. Шевченко-художник
  7. Користувачі соціальної мережі мікроблогів зауважили, що Тарас Шевченко не лише видатний поет, а й талановитий художник. Серед численних повідомлень у твітер-штормі значна частина припадає на художні твори Кобзаря:
Read next page