As seen onFavicon for http://www.scoop.itscoop.it

מקררים קטנים – מתאימים לכל מקום

אחת הסיבות בגינה אנחנו עדים לעלייה ברמת הפופולאריות של המקררים הקטנים בימינו, היא שמדובר במוצרים חשמליים שקל מאוד ופשוט מאוד לשנע. אי לכך, מדובר במוצרים המתאימים כמו כפפה ליד לעידן שבו רבים מאתנו נאלצים לעבור דירה אחת לשנה או אפילו בתדירות גבוהה יותר.

Embed

 1. אחת הסיבות בגינה אנחנו עדים לעלייה ברמת הפופולאריות של המקררים הקטנים בימינו, היא שמדובר במוצרים חשמליים שקל מאוד ופשוט מאוד לשנע. אי לכך, מדובר במוצרים המתאימים כמו כפפה ליד לעידן שבו רבים מאתנו נאלצים לעבור דירה אחת לשנה או אפילו בתדירות גבוהה יותר.
  בנוסף לכך, נראה כי העלייה בנתוני המכירות של המקררים הקטנים, קשורה לאורח החיים הדינמי המאפיין את העידן הנוכחי. הכוונה היא לכך שאת המקררים הקטנים ניתן למקם בחללים שונים ולהשתמש בהם לצרכים שונים. במאמר שלפניכם נפרט אודות השימושים השונים שניתן לעשות במקררים הקטנים על מנת לסבר את האוזן בנוגע ליתרונות של המוצרים הרב שימושיים האלה.

  מיני בר לחדר השינה בבית

  אם מתחשק לכם להרגיש קצת בחופשה, גם אם מדובר בעוד יום של חול והחופשה הבאה רחוקה מכם שנות אור, ייתכן שתוכלו להפיק תועלת מרכישה של מקרר קטן, שימוקם לו בנחת לצד המיטה בחדר השינה. כיום ישנו מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של מקררים קטנים חרישיים במיוחד, שכמעט לא ניתן לשמוע את פעולת המדחס שלהם ולפיכך הם יכולים לפעול באין מפריע גם בחדרי שינה של אלו הסובלים משינה קלה במיוחד.
  כמו כן ישנם דגמי מקררים קטנים שניתן לתכנת כך שבשעות מסוימות במהלך היממה יחדלו מלהרעיש באופן מוחלט. מקררים אלו מתאימים כמובן לדירות קטנות מאוד, שבהן חדר השינה והמטבח ממוקמים באותו החלל וכפועל יוצא מכך אידיאליים גם עבור חדרי שינה באופן כללי.
 2. Coming up to my two year anniversary of being teetotal. They sit in the fridge, just so that they remind me to carry on. :-) #lifestyle#teetotal#alcohol#drinking#fridge
  Coming up to my two year anniversary of being teetotal. They sit in the fridge, just so that they remind me to carry on. :-) #lifestyle#teetotal#alcohol#drinking#fridge
 3. מקררים לרכב

  ישנם דגמים רבים של מקררים קטנים שניתן לחבר לשקע המצית ברכב, כאשר חלק מהמקררים לרכב מצוידים במערכת הזנת חשמל כפולה, המאפשרת לחבר אותם גם למערכת החשמל הביתית. מקררים לרכב מושלמים עבור נסיעות ארוכות וכן אידיאליים לשבת בבוקר בחוף הים.
  המקררים לרכב מייתרים לחלוטין את הצורך להתעסק עם צידניות או קרחומים ושקיות קרח, שנוטות להיקרע ולגרום להצפה בתא המטען כפי שוודאי אין צורך לספר לכם. כאשר אתם רוכשים מקרר קטן לרכב, הקפידו לוודא כי מדובר במקרר שניתן גם להפעיל בבית, כיוון שאף פעם לא ניתן לדעת מתי תזדקקו לו לצרכים אחרים.

  מסיבות חצר ומסיבות גג

  מקררים קטנים אידיאליים עבור אלו שבורכו בחצר פרטית או בגג שניתן לערוך עליו מסיבות. אם אתם נוהגים לבלות בחצר, בגינה, מסביב לבריכה הפרטית או בסביבות הגג ואוהבים לערוך מסיבות וחגיגות מחוץ לחלל הביתי שלכם, ייתכן מאוד שתוכלו להפיק תועלת רבה מרכישה של מקרר קטן או אפילו מספר מקררים קטנים, שיהוו תוספת של כוח קירור לכל אירוע באשר הוא.
  ראה גם: מה הקשר בין חצר, מקרר קטן ויום קיץ חם?

  מושלמים לאירוח בסלון

  האם קרה לכם פעם שבדיוק בדקה ההיא שבה קמתם מהספה כדי ללכת למקרר ולשלוף בקבוק בירה קרה מהמקרר הביתי, הובקע שער היסטורי על ידי הקבוצה האהובה עליכם? ובכן, בין אם מקרה מצער מעין זה כבר קרה לכם ובין אם אתם לא מעוניינים שיקרה לכם בעתיד, קחו בחשבון שמקרר קטן הוא הפתרון המושלם עבורכם. זאת כיוון שבשל הקומפקטיות שלו, ניתן פשוט למקם אותו בסלון כל אימת שמשודר משחק חשוב וכך לבטל את האפשרות של "פספוס על רקע צמא".

  המקרר המושלם למשרד

  בדרך כלל מקרר סטנדרטי וגדול מידות לא מתאים לחלל העבודה במשרדים המודרניים מבחינת הממדים שלו ומבחינת הרעש שהוא מייצר. אי לכך, ברוב המשרדים המודרניים, ניתן למצוא היום מקררים קטנים מסוגים שונים, בנפחים של 100 ליטרים לכל היותר. למען האמת, בדרך כלל כשמדובר במקום עבודה מסודר, אין צורך פרקטי להחזיק מקררים גדולים שכן במקומות העבודה המסודרים, ההנהלה דואגת לעובדים לארוחות ואפילו לנשנושים.
 4. נהדרים גם לעסקים

  כיום כבר אין ויכוח על כך שעובד מרוצה ושבע רצון הוא גם עובד פרודוקטיבי יותר, המחויב למקום העבודה שלו. כמו כן ידוע לכל כי עובד שמרגיש במקום העבודה שלו כמו בבית, ישקיע יותר בעבודה השוטפת ויתרום מעצמו יותר מאשר עובד שעבורו מקום העבודה לא מרגיש כמו בית שני.
  לאור זאת, על מנת להגדיל את התפוקה ולהעצים את המחויבות של העובדים למקום העבודה, חשוב לגרום להם להרגיש כמו בבית ואיזו דרך טובה יותר מאשר לרכוש עבורם מקרר קטן לשימוש משרדי? מקררים קטנים מושלמים מטבע הדברים גם לחללים קטנים יחסית כך שגם אם בית העסק לא גדול במיוחד, עדיין ניתן יהיה למקם בו מקרר במחסן, במטבחון על השיש או מתחת לקופה לצורך העניין.

  תוספת עיצובית לכל חלל באשר הוא

  לאחרונה נחשפנו לדגמים רבים של מקררים קטנים ומעוצבים, השובים את העין וכובשים את הלב. כך לדוגמה מדובר בין היתר במקררים המעוצבים בסגנון רטרו, מקררים המעוצבים כבקבוק קולה, מקררים בעיצוב של חבית בירה או בקבוק בירה ועוד. מקררים מעוצבים יהלמו כל חלל שבו מושם דגש על נושא העיצוב והנראות, החל מחדרי המתנה של מספרות וכלה באולמות תצוגה, גלריות או כמובן בתים פרטיים שבהם מתגוררים אלו שתחום עיצוב הפנים יקר לליבם.

  טיפ חשוב לסיום, המתאים גם כן לכל מקום

  גם אם אתם יודעים בדיוק היכן אתם עתידים למקם את המקרר שאתם מעוניינים לרכוש וגם אם אתם בטוחים שתוכלו להתאים בין מידות המקרר למידות הנישה הייעודית עבורו "לפי העין", אל לכם להגיע לחנות המקררים מבלי שאתם מחזיקים במידות החלל הייעודי. כך ורק כך תוכלו להיות בטוחים שלא תרכשו מקרר גדול מדי, רחב מדי או גבוה מדי בטעות, מה שיחייב אתכם לחזור לחנות המקררים ולהחליפו באחר. כמו כן חשוב ביותר לקחת בחשבון שיש לשמור על מרווח של כמה סנטימטרים בין גב המקרר לקיר, על מנת שלא יסבול מהתחממות יתר.
  מאמרים נוספים:
  היתרונות הגדולים של מקררים קטנים
  מקרר לרווקים
  זוגות צעירים? כך תחסכו כסף
  לפרטים, landers.co.il
1
Share

Share

Facebook
Google+