As seen onFavicon for http://www.scoop.itscoop.it

רשימת מקררים משרדיים מומלצים

לפני שנפתח בדברים, ברצוננו לציין כי ישנם בהחלט משרדים המחזיקים מקררים גדולי ממדים, המזכירים את המקררים הביתיים הסטנדרטיים. אמנם מקררים אלה מתפקדים על תקן של מקררים משרדיים, אך ברוב המוחלט של המקרים כשמדברים על מקררים משרדיים, הכוונה היא למקררים יחסית קומפקטיים.

Embed

 1. לפני שנפתח בדברים, ברצוננו לציין כי ישנם בהחלט משרדים המחזיקים מקררים גדולי ממדים, המזכירים את המקררים הביתיים הסטנדרטיים. אמנם מקררים אלה מתפקדים על תקן של מקררים משרדיים, אך ברוב המוחלט של המקרים כשמדברים על מקררים משרדיים, הכוונה היא למקררים יחסית קומפקטיים.
  ישנם מקררים משרדיים המתאימים למשרדים קטנים של אדם אחד, שאמורים למעשה לשרת רק את אותו עובד וישנם המתאימים לקומת משרדים או למשרד גדול מאוד, הכולל עשרות עובדים. במקרה הזה, נהוג למקם את המקררים בפינת הקפה או במטבחון ולא במשרד של אדם ספציפי, אם כי גם במקרה הזה מדובר לרוב במקררים קומפקטיים יחסית למקררים הביתיים הסטנדרטיים.
  בדרך כלל מקררים משרדיים הם מקררים בעלי עיצוב סולידי ולא פרוע במיוחד, שכן הם אמורים להוות תוספת פרקטית בלבד ולא למשוך יותר מדי תשומת לב. יחד עם זאת, החלטנו לכלול ברשימה שהכנו עבורכם במאמר זה גם מקררים בעלי עיצוב ייחודי, מכיוון שאין שום סיבה שבכל משרד באשר הוא יפעל מקרר בעל עיצוב סטנדרטי ומשמים.
  כיצד הרכבנו את הרשימה?
  נכון לכתיבת שורות אלה שוק המקררים המשרדיים בישראל כולל עשרות דגמים שונים, שכן הביקוש למקררים משרדיים גבוה מאי פעם. אי לכך, התמקדנו במקררים שניתן להזמין ישירות מאתר הבית של חברת לנדרס. חברת לנדרס היא החברה הוותיקה ביותר בשוק המקררים הקטנים בישראל ולמעשה היא חלוצה בתחומה. קברניטי החברה מקפידים לייבא לישראל אך ורק את הדגמים האיכותיים ביותר ממיטב היצרנים העולמיים ודואגים לכך שכל המוצרים המשווקים על ידי לנדרס יעמדו בתקנים המחמירים ביותר בתחום.
  מעבר לזה, המקררים שמשווקת לנדרס מגיעים עם 12 חודשי אחריות מלאה, לכל צרה שלא תבוא ועוד נציין כי ברכישה ישירות מהאתר, תקבלו הנחה משמעותית. באתר ניתן גם לשלם עבור משלוח עד הבית. מוכנים לרשימה? הנה אנחנו מתחילים...רשימת מקררים משרדיים מומלצים:
  מקרר רטרו 115 ליטר (מודל LA130R)
  מקרר קומפקטי בעל דירוג אנרגטי B, שמידותיו הן 55 ס"מ (עומק) X 84 ס"מ (גובה) X 55 ס"מ (רוחב). העיצוב של מקרר זה שובה עין ומזכיר נשכחות, שכן הוא מעוצב בסגנון רטרו נוסטלגי. המקרר מגיע בצבעים שחור, אדום או לבן, מאובזר בידית נירוסטה מדליקה ותאורה פנימית, הוא פועל על ידי מדחס וכולל מדפי זכוכית. בנוסף, הוא כולל מדפים המתאימים לבקבוקי יין. מדובר במקרר מושלם עבור כל מי שמכור לסגנון הרטרו, הזקוק לתוספת עיצובית מרשימה ומופלאה במיוחד.
  עלות המקרר באתר היא 2,390 שקלים בלבד, כאשר מחיר המחירון של המקרר כיום הוא 2,550 שקלים. עלות המשלוח עד הבית היא 100 שקלים בלבד: דיל משתלם לכל הדעות.
  מקרר 20 ליטר שקט במיוחד (מודל BCH20B)
  מקרר קטן, חמוד ושקט לחלוטין. מדובר במקרר מושלם עבור אלו שסובלים ממצוקה של חוסר מרחב, שכן ניתן למקם אותו בכל פינה שהיא במשרד ואפילו על השיש במטבחון. מידותיו של המקרר הן 40.2 ס"מ (רוחב) X 44.8 ס"מ (גובה) X 35.1 ס"מ (עומק) בלבד, הוא חסכוני מאוד בחשמל ומובן שהוא מגיע עם תאורה פנימית מובנית. צבעו של המקרר שחור וניתן מן הסתם למקם אותו לא רק במשרד או במטבחון, אלא גם בחדר השינה או אפילו בסלון.
  מחירו של המקרר כיום הוא 689 שקלים בלבד ועלות המשלוח של המקרר עד הבית היא 80 שקלים בלבד. גם מקרר זה מגיע עם שנת אחריות מלאה.
  מקרר 40 ליטר שקט במיוחד (מודל BCH40A)
  מקרר זה שקט מאוד ולפיכך אידיאלי למשרדים שבהם העובדים זקוקים לריכוז מרבי ולמינימום של הפרעות. בדיוק מאותה הסיבה הוא אידיאלי גם עבור חדרים של בתי מלון או חדרי שינה באופן כללי. המקרר מעוצב בצורה אלגנטית מאוד ויוכל להשתלב בקלות בכל חלל שהוא. מידותיו של המקרר הן 40.5 ס"מ (רוחב) X 54.5 ס"מ (גובה) X 45 ס"מ (עומק) ותצרוכת החשמל שלו נמוכה ביותר.
  מחיר המחירון של מקרר זה הוא 739 שקלים, אך מחירו ברכישה דרך אתר הבית של חברת לנדרס הוא 679 שקלים בלבד. עלות המשלוח עד הבית היא 80 שקלים בלבד. כפי שאתם ודאי יכולים לנחש, גם מקרר זה מגיע עם 12 חודשי אחריות מלאה מטעם חברת לנדרס.
  מיני מקרר 21 ליטר חזית שקופה (מודל SC21)
  מקרר זה אמנם לא גדול במיוחד, אבל הייחוד שלו בא לידי ביטוי בחזית השקופה והאטרקטיבית. מחירו מעט גבוה יותר בשל כך מהדגמים הקטנים הקודמים שהזכרנו והוא עומד על 1,190 שקלים. ברכישה דרך האתר תזכו להנחה משמעותית ותוכלו לשלם 925 שקלים בלבד וגם במקרה הזה עלות המשלוח עד הבית היא 80 שקלים בלבד. בדומה לכל המקררים שמשווקת לנדרס, גם מקרר זה מגיע עם שנת אחריות מלאה.
  מידותיו של המקרר הן 33 ס"מ (רוחב) X 47.5 ס"מ (גובה) X 41 ס"מ (עומק) ומשקלו הוא 15 ק"ג. המקרר מאובזר בתאורה פנימית ותרמוסטט. היתרון המרכזי של מקרר זה הוא שאין צורך לפתוח את הדלת שלו כדי לבחון את הפריטים הנמצאים בו בקירור. הודות לכך, הטמפרטורה הפנימית שלו נשארת יציבה יחסית (כל אימת שדלת המקרר נפתחת, אוויר בטמפרטורת החדר חודר לחלל הקירור וגורם לקפיצה של הטמפרטורה).
  מקרר שולחני מעוצב בצורת כדורגל (מודל XHC8)
  לסיום, בחרנו להמליץ לכם על מקרר בעיצוב לא שגרתי, הנראה כמו כדורגל קלאסי (עם מחומשים בשחור ולבן). נפחו של המקרר קטן יחסית ועומד על שמונה ליטר בלבד ומידותיו הן 36 ס"מ (גובה) ו-29 ס"מ (קוטר), כאשר משקלו הוא 3.5 ק"ג בלבד. עלות המקרר הייחודי הזה באתר הבית של חברת לנדרס הוא 449 שקלים בלבד.
 2. Vintage illustration of a happy homemaker in a pink apron, showing off foodstuffs in front of her new refrigerator (screen print), 1946. (Photo by GraphicaArtis/Getty Images)
  Vintage illustration of a happy homemaker in a pink apron, showing off foodstuffs in front of her new refrigerator (screen print), 1946. (Photo by GraphicaArtis/Getty Images)
 3. LAS VEGAS, NV - JANUARY 07: Samsung spokesmodel Kai Madden displays the connectivity feature on a Samsung smart refrigerator at the 2014 International CES at the Las Vegas Convention Center on January 7, 2014 in Las Vegas, Nevada. CES, the world's largest annual consumer technology trade show, runs through January 10 and is expected to feature 3,200 exhibitors showing off their latest products and services to about 150,000 attendees. (Photo by David Becker/Getty Images)
  LAS VEGAS, NV - JANUARY 07: Samsung spokesmodel Kai Madden displays the connectivity feature on a Samsung smart refrigerator at the 2014 International CES at the Las Vegas Convention Center on January 7, 2014 in Las Vegas, Nevada. CES, the world's largest annual consumer technology trade show, runs through January 10 and is expected to feature 3,200 exhibitors showing off their latest products and services to about 150,000 attendees. (Photo by David Becker/Getty Images)

2
Share

Share

Facebook
Google+