צמיגים מחירון – מה זה בכלל

Embed

 1. לכל צמיג אשר נמכר בארץ יש את מחיר המחירון שלו. משרד התחבורה מחייב יבואני צמיגים לפרסם את מחיר המחירון של כל הצמיגים שלהם במקום בולט. כך למשל, בכל מקום בו מוכרים צמיגים תוכלו לראות את מחירון הצמיגים. כדאי לכם לדעת מהו מחיר המחירון של הצמיגים בהם אתם מתעניינים לרכישה, משום שתמיד מדובר במחיר גבוה ממחיר השוק. כך שאם מנסים למכור לכם צמיגים במחיר המחירון, לעולם אל תסכימו, אלא אם כן מדובר בצמיגים מיוחדים ונדירים.

  תמיד תרכשו צמיגים מתחת למחיר המחירון. יש המון מקומות בארץ אשר מוכרים צמיגים בהנחות משמעותיות, וגם אנחנו מצליחים למכור את הצמיגים האיכותיים והטובים ביותר במחירים הנמוכים ביותר שניתן לחשוב עליהם בארץ. תוכלו לראות את הצמיגים במבצע שאנחנו מוכרים בעמוד המתאים באתר שלנו.

  חשוב כי תמיד תבחרו בצמיגים אשר עונים על הצרכים שלכם. כך למשל, אם יש לכם הרבה נסיעות בכביש ומעט נסיעות בשטח, צריך כי תרכשו צמיגים אשר מתאימים לסגנון כזה של נהיגה. צמיגים אלה יהיו צמיגי 50 50 או צמיגי חצי חצי. כלומר, חצי שטח חצי כביש.

  בנוסף לכך, חשוב כי תדעו איזו מידה של צמיגים אתם צריכים. המידה של הצמיגים היא נתון אשר נקבע על ידי יצרן הרכב שלכם, והוא נתון חשוב ביותר מבחינות רבות ובראשן מן הבחינה הבטיחותית. לעולם אל תרכשו צמיגים אשר אינם במידה המדוייקת אותה קבע יצרן הרכב שלכם. זה מסוכן, בזבזני ואין כל הגיון לעשות זאת.

  לאחר שרכשתם צמיגים חדשים, כדאי שתדעו כיצד לשמור עליהם בתפקוד מעולה לאורך זמן. צמיגים איכותיים יודעים לתפקד מעולה לאורך מספר שנים והרבה מאוד קילומטרים, אבל אתם חייבים לעזור להם לעשות זאת. הדרך הטובה ביותר היא בדיקה חודשית של לחץ האוויר בצמיגי הרכב. חשוב לעשות זאת כאשר הצמיגים "קרים", כלומר לאחר נסיעה של פחות משני קילומטרים. חשוב למלא את הצמיגים לפי הוראות יצרן הרכב ולא לפי הוראות יצרן הצמיגים. הוראות אלו מצויות על גבי דלק הנהג וגם כמובן בספר הרכב.

  אם מוזמנים להכנס למחלקת צמיגים מחירון שלנו כדי לקבל הנחות של היבואן

Like
Share

Share

Facebook
Google+