💾 Зарубжна лтература 8 клас ду фу

Зарубжна лтература 8 клас ду фу - C подробным описанием

Embed

 1. ==============================
 2. ============================== 3. Зарубіжна література 8 клас ду фу

  Серед моїх пращурів були видатні військові, вчені, поети, державні діячі. Вже так знемощів, що недавно мусив Переклад Споглядаю над містом гусей — серце рветься з німої журби, Бо на північ летять, на Вітчизну вертають вони! Чому він так називався? Над чистой осенней водою потока Осенние птицы летят. Свої багатолітні страждання поет вважав мізерними у порівняннні зі злиденним жит-тям бідняків. З родиною жаль розлучатись. Поет пише про те, що було б непогано перекувати військове споряд -ження на знаряддя праці.

  Осенние листья кружат, опадая, Багряны они и легки, И тянутся вдаль от родимого края Просторы Великой реки. Вже так знемощів, що недавно мусив назавжди з вином розпрощатись. Саме таким став для нього ки-тайський поет Ду Фу. Запишіть думки, які спонтанно виникли у вас під час читання поезії. Сижу, позабывши о прежней отраде, Покрыла виски седина — Печальный изгнанник, сижу я, не глядя На чару хмельного вина.

  Если бы литература Мне помогла хоть немного: Освободила от службы - Вечной погони за хлебом. Вони летять на батьківщину. Доля іноді дарувала Лі Бо добрих та щирих друзів. Чистісінький берег із білим піском і ширяння птаха по колу. Гитовича Служба у війську, полон, сухоти та інші біди обсіли мене з усіх боків. Поета цікавили також теми Проаналізувати письмово вірш одного з поетів на вибір. Вивчення нового матеріалу 1. Восени — сум за птахами, що відлітають, навесні — радість, що птахи принесли весну на своїх крилах, повернулися на батьківщину.

  Зарубіжна література 8 клас ду фу

  Що ви відчували в цей час. Гитовича Служба у війську, полон, сухоти та інші біди обсіли мене з усіх боків. Здавалося, боги заприсяглися випробувати міць людського духу, і тільки творчість вселяла віру і давала мені змогу вистояти. Воздух прозрачен и светел. Над чистой осенней водою потока Осенние птицы летят. Заколоти, бунти, військові дії стали нормою життя для китайців.

  О если бы такой построить дом, Под крышею громадною одной, Чтоб миллионы комнат были в нем Для бедняков, обиженных судьбой! Вивчення нового матеріалу 1. Куда меня гнало и гонит доныне По тысячам разных дорог?
Like
Share

Share

Facebook
Google+