As seen onFavicon for https://www.google.comgoogle.com

بعد از افطار، پذیرائی با صیغه ساعتی

در ایران سایت های صیغه گسترش پیدا میکنند. سایت «دفتر و مرکز ازدواج موقتی تهران» که محل ثبتش از ایران به خارج منتقل شد اما معلوم میشود که آن سایت با اسم دیگر بطور رسمی فعال است و ، بر عکس، کار این سایت ها «در روغن» است.

Embed

  1. یک ماه قبل سایت «چشم انداز» و خیلی از سایت ها در مورد سایت «دفتر و مرکز ازدواج موقت تهران» خبر دادند.
  2. بسم الله الرحمن الرحیم. سایت دفتر و مرکز ازدواج تهران در پایگاه سازمان دهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است و فعالیت های دفتر خود را به صورت اینترنتی نیز گسترش داده است. با کلیک بر روی نوشتار بالا به سایت سازماندهی وارد خواهید شد که میتوانید ثبت شدن پایگاه ما را در قسمت «جستجوی ثبت سایت» ببینید… با ثبت شدن این پایگاه عزیزان میتوانند از خدمات آن استفاده نمایند. پروفایل خانم ها خواهشمندیم پروفایل خانم ها را با دقت مطالعه بفرمائید تا مشکلی پیش نیاید. مثلا: کد (1) سن 48 ساله، یائسه، مطلقه قد 170، وزن 70 پرونده بهداشت و سلامت دارند خصوصیات: سفید پوست، زیبا و خوشرو، خوش اندام و خوش اخلاق، سیمای بسیار جوان و شاداب… مهریه برای عقد یک ساعته (یک بار ارضای جنسی) 100 هزار تومان در سایت با ده ها کد مشخصات بانوان محتلف داده شده و طرز استفاده از سایت و «پذیرش» از طرف خانم ها هم توضیح داده شده. در قسمتی دیگر به سوالات علاقمندان پاسخ داده میشود مانند: این خدمات فقط مختص تهرانه؟ صیغه محرمیت باید چگونه و کجا خوانده شود؟ یکی هم نوشته: با عرض سلام. از نظر من کاری که انجام میدید کاملا درست و مفید برای جامعه است اما چند تا اشکال هم داره: اولا اینکه مبالغ بالاست دوم اینکه تعداد خانوم ها کم است و سوم اینکه بدون دیدن طرف نمیشه مبلغی رو پرداخت کرد. با تشکر. پاسخ: سلام. مبالغ مهریه طبق نظر خانم ها اعلام شده است. انشاالله که بزودی خانم های جدیدی به ما معرفی شوند.
  3. برای کسانی که در خارج از کشور زندگی میکنند، این، چیز عجیبی بود که این کار «تامین ازدواج موقت» یک ساعته و بقول خودشان «برای ارضای جنسی» در مقابل 70-80 دلار را چطور به این درجه باز و رسمی انجام میدهند و بعد حتی با یک سایت رسمی که به ثبت هم رسیده است به تبلیغش میپردازند. دو سه هفته قبل خواستیم چک کنیم و ببینیم که سایت هنوز فعال است یا نه. دیدیم میگوید باز نمیشود. بنا براین این پانویس را به گزارش اضافه کردیم:
  4. بعدالتحریر: سایت «دفتر و مرکز ازدواج تهران» که برای دو سه ماه فعال بود ظاهرا از اواسط تیرماه به اینطرف مسدود شده، بنا براین اگر روی لینکی که گذاشته ایم کلیک کنید یادداشتی خواهید دید که میگوید «این سایت یافت نشد»!!
  5. طبیعتا. منطق میگوید حداقل اگر هم مسئولین در باطن مخالفش هم نباشند اقلا باید برای حفظ ظاهر جلوی این قبیل کار ها را که بنظر خیلی ها حتی در عالم اسلام ،فحشا با ظاهر دینی» هست بگیرند. اما دیروز یک ایمیل به ما آمد با این متن:
  6. بعد دیدیم نخیر، همه جا پر است از سایت های باصطلاح «صیغه یک ساعته» واین «سرویس» بطور رسمی و علنی داده میشود حتی از نظر قانونی و شرعی هم این را کاری بسیار خوب و بجا میشمارند. کمی بعد هم این تویت ها را پیدا کردیم:»
  7. مرکز رسمی ازدواج موقت تهران" با وجود شکایت رسمی وزارت ارشاد و اعلام پیگیری پلیس، نه تنها همچنان فعال است بلکه اکنون در کنار این سایت چند سایت دیگرهم فعال شده‌اند که این بار خدمات اینتنرنتی برای ازدواج دائم ارائه می‌دهند. این بار هم معاون دادستان تهران از برخورد با این سایت‌ها خبر داده و یک نماینده مجلس هم از مجازات حبس یک تا ۷ سال برای صاحبان این وبسایت‌ها صحبت کرده است؛ وبسایت‌هایی که هیچ نام و نشانی از خود ارائه نمی‌دهند اما نکته مشترک شان این است که می‌کوشند اعتقاد خود به مباحث و مسایل شرعی و قانونی را اثبات کنند؛ حتی شده با درج احادیث و یا جملاتی از رهبر جمهوری اسلامی در کتیبه سردر وبسایت
  8. و یا این
Like
Share

Share

Facebook
Google+