As seen onFavicon for http://wertyzreport.czwertyzreport.cz

Naše videa

Všechna naše videa na jednom místě

Embed

 1. Komentář o migrační krizi
 2. Tak je to tady. Stále dostáváme dotazy, proč se nevyjádříme o „hordách afrických migrantů znásilňujících ženy, kteří chtějí ovládnout Evropu.“ Tady je odpověď.
 3. O požárech v Indonésii
 4. Požáry v Indonésii jsou popisovány jako největší ekologická katastrofa 21. století. O příčinách požárů, jejich dopadech na životní prostředí a o chování korporací pěstujících palmu olejnou si s námi popovídala Kateřina Holubová z Greenpeace.
 5. Rodina Matky Země
 6. Rodina Matky Země je otevřený projekt přechodu lidstva na udržitelnou ekologickou stopu, je to globální hnutí pro evoluci planetárního vědomí lidstva, rozvíjení lásky a úcty k zemi, vodě, vzduchu i ohni, dále zvířatům, rostlinám a všem dalším bytostem. O projektu hovoří jeho iniciátor, Jiří Malík z Koalice Stop HF.

  Jednou z nejvíce pozitivních skupin na světě pracující na globální transformaci lidstva je Budapešťský klub, padla také zmínka o Ervínu Lászlovi. Jeho kniha s názvem Věda a Akášické pole aneb Teorie všeho otevírá dveře budoucímu paradigmatu.

  Vysvětlen byl také udržitelný rozvoj, podivný plán OSN pro odstranění extrémní chudoby a největší Potěmkinova vesnice současnosti.
 7. Blahobyt Severu, bída Jihu a teplování
 8. Miliony lidí stále trpí hladem, mezera mezi bohatými a chudými je největší za sto let a lidé jsou nuceni kupovat věci, které nepotřebují, a to mnohdy ze zemí, které bohatý Sever vykořisťuje. Systém, který je založen na nekonečném růstu a zisku, způsobil enormní chudobu a enviromentální katastrofu. Jiří Malík z Koalice Stop HF se s námi podělil o fakta.
 9. U TTIP převažují negativa, mohou z ní těžit nadnárodní korporace: Pavel Buršík (Špatný vTTIP)
 10. Analytik kampaně Špatný vTTIP Pavel Buršík si s námi popovídal o vyjednávané obchodní úmluvě mezi Spojenými státy a Evropskou unií. Natočeno 9. 11. 2015.
 11. U TTIP převažují negativa, mohou z ní těžit nadnárodní korporace: Pavel Buršík (Špatný vTTIP)
 12. Ruské vojenské intervence
 13. Končí érá válek Západu, všechno válčení pomalu přebírá Východ. Další zastávkou bude střední Asie.
 14. Zeman a BRICS
 15. Stručný pohled na činy prezidenta Zemana. Je mostem mezi BRICS a EU? Nejspíš. Nic to ale neznamená.
 16. Europoslanec Pavel Poc: TTIP, GMO, alternativní média
 17. Exkluzivní rozhovor s poslancem Evropského parlamentu Pavlem Pocem o TTIP, geneticky modifikovaných potravinách, glyfosátu a alternativních médiích.
 18. Rozhovor byl natočen 30. května 2015 v hotelu Internacional v Brně během Konference o kolorektálním karcinomu.
 19. Europoslanec Pavel Poc: TTIP, GMO, alternativní média
Like
Share

Share

Facebook
Google+