#BeEuropean: що означає бути європейцем у різних країнах

МЗС України,Представництво ЄС в Україні, “Європейська Правда” та Радіо ЄС запустили новий проект #BeEuropean.

Embed

 1. Ми розповімо вам цікаві факти про європейські країни, ви дізнаєтеся як живуть, працюють та відпочивають в країнах Європи, з яких звичок та правил складається буденне життя європейця. Пропонуємо всім нашим читачам приєднатися до проекту та розповісти свої історії, які б проілюстрували, що для кожного з нас означає #BeEuropean! Напишіть, що вас найбільше здивувало та вразило в країнах Європи, поділіться власним досвідом волонтерства, здорового способу життя або будь-чим іншим, що, на вашу думку, є гарним прикладом того, як бути європейцем!
 2. Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, щоб ми побачили ваш пост.
 3. Давайте заохочувати один одного робити корисні та добрі справи!
 4. А для найяскравіших історій ми підготували особливий сюрприз! Їхні автори отримають шанс відвідати Брюссель! На Вас чекають відвідини Представництва України при ЄС, а також екскурсія до Європейського парламенту. Переможців визначатимуть організатори проекту. Усі подробиці про проект: goo.gl/HvgnTX

 5. Долучайтеся до нашої кампанії та #BeEuropean :)
 6. -
 7. Факти #BeEuropean, які вже були оприлюднені в рамках проекту:
 8. -
 9. -
 10. -
 11. -
 12. -
 13. -
 14. -
 15. -
 16. -
 17. -
 18. -
 19. -
 20. -
 21. -
 22. -
 23. -
 24. -
 25. -
Like
Share

Share

Facebook
Google+