As seen onFavicon for http://www.scoop.itscoop.it

קידום אתרים באינטרנט - לעשות את זה בסטייל

הסוציולוג האמריקאי המפורסם רוברט ק' מרטון הסביר שלמוסדות חברתיים יש פונקציות מוצהרות ופונקציות נסתרות. במאמר הבא נבחן אותן ונספק טיפ קטן לקידום אתרים בגוגל.

Embed

 1. קידום אתרים בגוגל וסופרים מתחילים


 2. הסוציולוג האמריקאי המפורסם רוברט ק' מרטון הסביר שלמוסדות חברתיים יש פונקציות מוצהרות ופונקציות נסתרות. הפונקציה המוצהרת היא המטרה שהמוסד מציב לעצמו ומגדיר את עצמו לפיה. הפונקציה הנסתרת היא פונקציה נוספת שאותה משרת המוסד. לעיתים זוהי פונקציה משנית ולעיתים עיקרית, אבל היא איננה הפונקציה המוצהרת של המוסד.
  לחברות קידום אתרי אינטרנט יש פונקציה מוצהרת: קידום אתרים בגוגל נועד לשפר את מצבם של אתרים ביחס למנוע החיפוש הפופולארי ביותר. אתר ששוכר חברת קידום מבטיח לעצמו שהוא יהיה נגיש יותר לגולשים ויזכה למקום בולט יותר לעין בשוק ההומה של האינטרנט. שירותי קידום אתרים כוללים כלים שונים ומשונים שנועדו למלא את הפונקציה של חברות הקידום. חברות אלה משתמשות בכלים השונים על מנת להגשים את המטרה שלהם ולשפר את מצב האתרים ששכרו את שירותיהם בכל הנוגע לנגישות האתר מצד גולשי הרשת. אחד מהכלים החשובים של חברות הקידום הוא יצירת תוכן לאינטרנט שנועד בעיקר לשפר את "דירוגם" של אתרים קיימים - לנפח אותם מבחינת תוכן וגם להפיץ את התוכן ברחבי האינטרנט שבו מוטמעים קישורים אל האתר המקודם – פעולה שאמורה להשפיע לטובה על מיקומו של האתר בדפי התוצאות של מנוע החיפוש ולהגדיל את הנוכחות שלו ברשת.

 3. על מנת לספק סוגים שונים של תוכן איכותי, חברות קידום בדרך כלל שוכרות חברות חיצוניות שעיסוקן הוא יצירת תוכן באיכות גבוהה ובכמות גדולה משניתן לתאר. חברות כתיבת התוכן בדרך כלל עורכות את התוכן בהתאם לדרישות חברות קידום האתרים. כותבי תכנים אלה אמורים להתברך ביכולות כתיבה מהירה ואיכותית כדי שיוכלו לספק את המכסה הנדרשת של תוכן עבור חברות שמתגמלות בהתאם לכמות מילים בכל מאמר\כתבה. כותבי תוכן עבור חברות קידום אתרים הם מעין מכונת מילים שמייצרות תוכן בקצב קבוע. מטבע הדברים הכותבים הללו הם בעלי רקע בכתיבה ויש להם את היכולת הנדרשת לספק סחורה איכותית שתוטמע בצורה חכמה לטובת קידום אתר ספציפי.
  כותבי תוכן איכותי
  היכולת לכתוב איננה יכולת שנחלקת במידה שווה בין כל בני האדם. ישנם אנשים שהתברכו – מלידה, אולי, ושמא על-ידי למידה, אימון וניסיון נרכש – ביכולת לכתוב ואילו אחרים אינם מסוגלים לכתוב. מטבע הדברים, לא כל מי שכותב תכנים שמיועדים לקידום אתרים באמת מתברך ביכולת כתיבה, ויש כותבים שסבורים שהם מסוגלים לעמוד במשימה אך תוצאותיהם בשטח אינן מרשימות בלשון המעטה. מאידך, כותבי תוכן אחרים מייצרים תוכן ברמה גבוהה יותר: ניסוח טוב יותר וכמות שגיאות כתיב ודקדוק נמוכה יותר. רבים מהכותבים המוכשרים בתחום הם כאלה שחולמים להתפרנס מכתיבה "אמיתית": כתיבה של ספרים או של מחקרים. בינתיים, עד שחלומם יתגשם והספרים שלהם יתפרסמו ויהפכו אותם לעשירים ולמפורסמים, הם מסתפקים בכתיבת תוכן עבור חברות קידום בגוגל או חברות שמעוניינות בתוכן מקורי ואיכותי לאתרי הבית שלהן.

 4. הפונקציה הנסתרת של חברות קידום אתרים בגוגל
  זוהי למעשה הפונקציה הנסתרת של חברות הקידום. חברות אלה משמשות כמקום פרנסה זמין ונוח עבור סטודנטים\כותבי ספרים מתחילים בראשית דרכם בימים שקודמים להשקת הספר הראשון שלהם. חברות קידום אתרים מספקות פרנסה לסופרים פוטנציאלים ומאפשרות להם לחיות בכבוד עד שיצליחו למכור את זכויות ההסרטה של הספר שלהם ויוכלו להנות מהתמלוגים.
 5. דרכים נוספות לקדם אתרים


 6. קידום אתרים בגוגל דרך פורומים הינו אחד מכלי הנשק האפקטיביים של כלמקדם אתרים, אך עם זאת שימוש לא מבוקר יכול להפוך בקלות לחרב פיפיות אשר לאתעזור לקידום האתר במקרה הטוב ואף תגרום לנזק ממשי לתדמית אתר במקרה הרע.הפורומים למי שלא מכיר, היא צורת קידום בגוגל הוותיקה מכולן, היא הייתה עודלפני קידום בגוגל, פשוט כי הפורומים תמיד היו שם והציעו למומחים לתרום מהידע שלהם ולאנשים המעוניינים במידע, לקבל תשובות לשאלות שלהם.
 7. Portrait of happy couple sitting on sofa at home and using a digital tablet.
  Portrait of happy couple sitting on sofa at home and using a digital tablet.
 8. אם אתה עוסק בקידום בגוגל, תלמד לנצל נכון את הפלטפורמה של פורומיםותרוויח בגדול. דרך פורומים, אתה יכול לקבל לקוחות חדשים לעסק שלך, תדמיתשל מומחה בתחום שלך והכרה בך ובכישוריך, שלא לדבר על קישורים נכנסים לאתר שלך. הם כבר יעזרו לקידום אתרים בגוגל.

 9. מה זה קידום דרך פורומים?


 10. קידום בפורומים הוא השם הכללי הניתן לפעילות המתבצעת בלוחות הפורומים האינטרנטיים השונים ויכולה בין היתר לכלול פרסום מאמרים, אינפורמציה שימושית, תגובות כלליות, המלצות, שאלות, או כל אינפורמציה רלוונטית אחרת היכולה לשרת את קהילת הגולשים בפורום כזה או אחר. אם הנכם עוסקים במכירת רהיטים למשל, אז פורומים של צרכנות יכולים להיות מקום מעולה עבורכם.
 11. Shot of young designers working around a laptop in an office
  Shot of young designers working around a laptop in an office
 12. האם חוקי לקדם אתרים בפורומים?


 13. קידום אתרים מושכל בפורומים ובקבוצות דיון הינה פעולה חוקית לחלוטין, וכאשר היא מבוצעת בתבונה וביושר, היא גם אתית לגמרי. רוב מפעילי הפורומים ישמחו לקבל פרסומים חדשים לפורומים אותם הם מנהלים שכן הם תלויים באינפורמציה חדשנית ומקורית להמשך פעילותם. ללא פרסומים חדשים בפורומים הם הופכים לבתי קברות מקוונים.
  מה מרוויחים בעזרת קידום אתר באמצעות פורומים?
  תזכה לתנועה מפולחת של גולשים אשר יקראו את המידע שלך, יסתקרנו, ולבסוף יגלשו לאתרך (שם, בתקווה, יבצעו את הפעולה שברצונך שיבצעו).

 14. הגדלת החשיפה למנועי חיפוש - בפורומים רבים ניתן להטמיע לינק לאתרך בכל תגובה שתפרסם. חלק גדול מעבודת הקידום מורכב מבניית לינקים (קישורים נכנסים, המובילים לאתר שלכם). אם תהיו מאוד פעילים בפורום כזה או אחר, תוכלו לצבור מאות או אפילו אלפי קישורים נכנסים לאתר שאותו ברצונכם לקדם..
  המון תוכן רלוונטי המפנה אליכם בתור מומחים. אנשים קוראים תוכן באינטרנט! נכון, זה אולי קצת קשה להאמין, אבל זה נכון. כמה שתכתבו יותר על הנושא שלכם, כך תזכו ביותר גולשים. תמשיכו לכתוב, זו דרך מעולה לקידום אתר בגוגל.
  למאמרים רלוונטים נוספים:
1
Share

Share

Facebook
Google+